Obecnie firma posiada dwie linie produkcyjne do


Wyroby hutnicze ROB-STAL charakteryzują się wysoką jakością i są firmą z wieloletnią tradycją oraz doświadczeniem w branży stalowej. ROB-STAL od ponad 20 lat skupia się na potrzebach swoich klientów, budując wiarygodną firmę z doświadczonym zespołem, zapleczem technicznym i stale podnoszącą się wiedzą. Od wielu lat hurtownia współpracuje z klientami z Polski, jak i zza granicy. Często ROB-STAL realizuje projekty odbiegające od standardowych rozwiązań panujących w lokalnej branży.

,interes ROB-STAL ukierunkowana jest na świadczeniu usług w poniższej przedstawionych obszarach:

- Centrum serwisowe stali, cięcie blachy z kręgu

- Magazynowanie, składowanie i przeładunek stali

- Handel wyrobami hutniczymi

- Prostowanie drutu

lokal firmy znajduje się tuż przy drodze krajowej i umiejscowiona jest najbliżej nowo wybudowanego węzła S7 Kraków Nowa Huta.

Centrum Serwisowe Blach powstało w odpowiedzi na oczekiwania rynku i klientów, którzy poszukują profesjonalnego dostawcy blach i usług z tym związanych. ROB-STAL oferuje pełen zakres dostaw i usług materiałowych towarzyszących cięciu zwojów oraz różnych elementów wypalanych i wycinanych z blachy. Realizuje zlecenia dla dużych, średnich i małych firm oraz klientów indywidualnych. ROB-STAL zdobył uznanie w branży jako rzetelny partner biznesowy. Usługi każdego kontrahenta są świadczone przez dedykowanych konsultantów handlowych, dzięki czemu ROB-STAL osiąga doskonałe pokrycie zakładanych . Owocuje to pełnym zadowoleniem i zaspokojeniem zapytań związanych z wątpliwościami, pytań klientów.

Centrum Serwisowe ROB-STAL

Obecnie firma posiada dwie linie produkcyjne do cięcia blachy z kręgów i wkrótce ,rozpocznie jedną z najnowocześniejszych linii do cięcia blach w Małopolsce. Obecnie tnie blachę gorącowalcowaną, zimnowalcowaną oraz ocynkowaną.

Specyfika centrum serwisowego blach:

- Typ formy: walcowany na gorąco, walcowany na zimno, ocynkowany

-Grubość: 0,2 mm do 8,0 mm -Szerokość: 200 do 2000 mm

- Długość formy: 400 do 6500 mm

- Waga formy: do 32 ton

- Minimalna średnica wewnętrzna kręgu: 500mm

- Maksymalna średnica zewnętrzna kręgu: 2300mm

- Dokładność cięcia: -0/+2 https://rob-stal.pl/centrum-serwisowe-blach-krakow/ centrum serwisowe blach kraków mm

- Waga opakowania: dowolna indywidualnie ustalana, standard to 2,5 - 4 tony.

- Możliwości pakowania: według preferenencji, od rozwiązań budżetowych po spersonalizowane karton na paletach owinięte w papier konserwujący.

Dlaczego wybrać hurtownię stali ROB-STAL i ich centrum serwisowe blach?

Jest to firma z niemałym fachowość - funkcjonuje już od 20 lat. Ponadto ma idealną lokalizację, tuż przy drodze krajowej. Dla ROB-STAL klient i jego potrzeby to cel, oferują szeroką gamę usług i indywidualne, profesjonalne podejście. Blisko znajduje się też Huta ArcelorMittal. Co więcej ich ekipa gwarantuje bogate zaplecze techniczne. Ich osiągnięcia robią wrażenie, to między innymi prawie 190 tysięcy przepracowanych godzin, prawie 17 tysięcy ukończonych projektów, tysiące zadowolonych klientów i aż 150000 użytej stali.

Tagi dla artykułu

usługi